Stil

En Trend Gömlek Modelleri

  | 

En Trend Gömlek Modelleri

En trend gömlek modelleri aracılığı ile kombinlerinizi farklılaştırmanın zamanı. Eğer sizler de birbirinden özel modellere ev sahipliği yapan gömlekler ile tarz sahibi olmak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bağlamalı Gömlek Modelleri

baglamalı

Yırtık kot jean pantolonlarınızın vazgeçilmezi olacak bağlamalı gömlek modelleri ile farklılık yaratmanın zamanı. Bağlamalı gömlek modellerini uzun yelekler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Sokak modasına uyum sağlamanız adına oldukça ideal olacak olan bağlamalı gömlek modelleri aynı zaman da tarz görünümün ön plana çıkmasına imkân tanıyacaktır.

 

 

 

Ekoseli Gömlek Modelleriekoselli1

Ekoseli gömlek modellerini deri taytlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Farklılık yaratmanıza kaynaklık edecek olan ekoseli gömlek modelleri rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz kombinleri halka küpe aksesuarları ile destekleyebilirsiniz. Şıklığın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu kombin uygulamasında fark yaratarak kalın tabanlı ayakkabı modellerini deneyebilirsiniz. Dilerseniz bağlama detayı ile taçlandırılmış Oxford ayakkabı modellerinden de yararlanabilirsiniz.

kumaş 2Kumaş Gömlek Modelleri

 

İş kıyafetlerinizin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren kumaş gömlek modelleri günlük kullanım içinde oldukça idealdir. Bu tarz gömlek modellerini bağlayarak da kullanıma alabilirsiniz. Eğer maskülen görünüm yaratmak isteyenlerdenseniz gömleğinizi pantolonunuzun iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Trend görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan bu tarz gömlekler ile sizler de kusursuzluğa merhaba diyebilirsiniz.

Mavi-Fırfırlı-Gömlek-Modeli

Fırfırlı Gömlek Modelleri

2015 yaz sezonun hitleri arasında yer alan fırfırlı gömlek modelleri ile farklılık yaratmanın zamanı. Kombin konusunda titiz bayanların en fazla tercih ettiği modeller arasında boy gösteren fırfırlı gömlek modellerini püskül detayına sahip çantalar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Trend modanın enleri arasında boy gösteren püskül detaylı çanta modelleri şık bir görünüm sağlayacaktır. Fırfırlı gömlek modelleri aracılığı ile dilerseniz klasik tarz da yaratabilirsiniz. Bu planlama için yüksek bel kumaş pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Desenli Gömlek Modelleri

Desenli gömlek modelleri 2015 yaz sezonunun en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Bu tarz gömlek modellerini beyaz kot Jeanlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Şıklığı zirveye taşımanıza olanak tanıyacak olan desenli gömlek modelleri aynı zaman da cıvıl cıvıl renkleri sayesinde yaza damgasını vuracak. Tarzınızı enlerde yaşamanıza imkân tanıyacak olan desenli gömlek modelleri ile spor şıklık yaratmak istiyorsanız babet model ayakkabı ile desteklenen İspanyol paça kot pantolon modellerini seçebilirsiniz.desenli-gomlek-modelleri-20132015-Oxxo-Dantelli-Gömlek-Modelleri

Dantelli Kısa Gömlek Modelleri

Son zamanlar da en çok tercih edilenler arasında yer alan dantelli kısa gömlek modelleri vitrinde en özel yerini aldı. Dantelli kısa gömlek modellerini kumaş pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz gömlek modellerini küçük taşlar ile donatılmış aksesuarlar aracılığı ile destekleyebilirsiniz.  Sade şıklığın ön plana çıkmasını sağlayacak olan dantelli kısa gömlek modelleri ile sizler de trend kombinlere imza atabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir