Ayakkabı

Desa Ayakkabı Modelleri

  | 

Desa Ayakkabı Modelleri

Modanın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren Desa ayakkabı modelleri ile birbirinden şık kombinler hazırlamanın tam zamanı. Kalite öncüsü markalar arasında boy gösteren Desa ayakkabı modelleri modern şıklığı zirveye taşımanız adına biçilmiş bir kaftan olacak.

Desa Topuklu Ayakkabı Modelleri

En çok tercih edilenler arasında yer alan Desa topuklu ayakkabı modellerini mini etekler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Eğer spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz bağlama detayı ile taçlandırılmış ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Trend görünüme ev sahipliği yapan Desa bağlama detaylı topuklu ayakkabı modelleri aynı zaman da ortopedik özelliğe ev sahipliği yapmaktadır.

 

 

Desa Babet Modelleri

Günlük kullanım için oldukça ideal olan Desa babet modellerini kot jean pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Eğer klasik tarzın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz desen detayı ile taçlandırılmış babet modellerini tercih edebilirsiniz.

Desa Oxford Tarzı Ayakkabı Modelleri

Maskülen tarzın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren Desa Oxford tarzı ayakkabı modelleri bu sezon da çok moda. Trend görümümün ön plana çıkması adına biçilmiş bir kaftan olan Desa Oxford tarzı ayakkabı modellerini dar kumaş pantolonlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz.

Desa Kalın Tabanlı Ayakkabı Modelleri

Rahat kullanıma ev sahipliği yapan Desa kalın tabanlı ayakkabı modellerini uzun elbiseler ile destekleyebilirsiniz.  Spor görünüme ev sahipliği yapan Desa kalın tabanlı ayakkabı modelleri aynı zaman da oldukça rahattır.

Bilekten-bağlamalı-kalın-tabanlı-bayan-ayakkabı-modeli

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir