Moda

Derinin Asaleti ve Asiliği ile Dikkat Çekin!

  | 

Derinin Asaleti ve Asiliği ile Dikkat Çekin!

Deri; Özellikle; ceket, manto, etek, pantolon, çanta, ayakkabı, kaban ve ceketlerde oldukça farklı tasarımlarla her daim gözde olmaya devam ediyor. Modada deri tasarımları en asi ve çılgın modelleri ile yine sonbahar mevsiminde ve kış sezonuna hazırlıkta podyumlarda boy gösteriyor. Elegan bir tarz ve stil sahibi olanlar için; deri her giyimde ön planda yerini alıyor.

Deri; bir çok kumaş kıyafetlerle bile kombin edilebilme şansını vermesi açısından oldukça avantajlı bir seçenek olmaktadır. Deri botlar bu sezon oldukça etkili olacak modelleri ile kumaş elbiselerin altında şıklığını bütünleyecek. Bir kot pantolon üzerine asi ve motorcu tarzı bir deri mont ve bir deri şapka ile farklılığın izlerini yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Deri topuklu bir bot üzerinde; siyaher sezonda trendini ve modasını kaybetmeyen önemli bir kumaştır.Bir deri pantolon ve şık bir ipek gömlek ile gecelere akabilir ve en seksi ve asi görünümünüzü geceye yansıtabilirsiniz. Zincirlerle aksesuarınızı tamamlamanız hem feminen hem de maskülen olmanın bir arada nasıl yakışacağını göstermiş olacaktır.

Deri bir mini etek ve çorap deri çizmeler, işte gençliğin en uçuk hali; üzerine salaş bir kazakla bile oldukça etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

diz-ustu-deri-siyah-kalem-etek

Tamamıyla baştan aşağı deri bir kalem etek ile bir deri ceket ve şık topuklu bir deri ayakkabı kombini özel gecelerde asaletin yansımasının izlerini üzerinizde taşımanıza yardımcı olabilecek bir kombin sağlayacaktır. Bu sene asimetrik deri eteklerde oldukça dikkat çekecek ve tercih nedeni olacak. Deri kabanlarda günlük giyimde tercih nedeni olabilecek kadar rahatlığı simgelemektedir.

Derinin asaletinin yanında asiliği her kombinde farklı bir şıklık ve stil oluşturmak için etkili olabilen yegane giyim tarzını yansıtmaktadır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir