Moda

Deri Pantolon Modelleri

  | 

Deri Pantolon Modelleri

Marjinal formun ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz deri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Trend modanın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren deri pantolon modelleri kusursuz görünmenize kaynaklık edecektir. Deri pantolon seçimi sırasında vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Eğer kalın bacaklı bayanlardansanız deri pantolon modelleri sizi olduğundan daha kilolu gösterebilir.

Deri Pantolon Modelleri ve Ekoseli Gömlekler

Deri pantolon modellerinin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren ekoseli gömlekler bu sezon da çok moda. Trend kombinlerin ön plana çıkmasına kaynaklık edecek olan ekoseli gömlek modelleri rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz gömlek modellerini uzun blazer yelekler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Kombin planlamanızı oxford ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer sade şıklığı sevenlerdenseniz stiletto tarzı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızın rengi ile gömleğinizin renk tonunu birbiri ile kombin edebilirsiniz.

Deri Pantolon Modelleri İle Klasik Kombinler

Deri pantolon modellerini tercih ederek klasik tarza ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu planlama adına dökümlü bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Dökümlü bluzunuzu deri pantolonun iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Böylelikle bombeli görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Kombininizi uzun ceketler ile destekleyebilirsiniz. Klasik tarzın son dokunuşu olan zincir detaylı kare çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Bayan Deri Pantolon Modelleri

Deri Pantolon Modelleri İle Spor Tarz

Rahat hareket etmeyi sevenlerdenseniz spor şıklığa ayak uydurabilirsiniz. Deri pantolon modellerini göbek üstü ince kazaklar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Son adım da ise kombininizde kalın tabanlı spor ayakkabıları kullanabilirsiniz. Şıklığın ve rahatlığın bir numaralı isimleri arasında yer alan kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri aynı zaman da kusursuz görünmenizi destekleyecektir.

Deri Pantolon Modelleri İle Salaş Tarz

Salaş tarzın vazgeçilmezleri arasında yer alan tek omuzu düşük bluz modelleri 2015 ilkbahar-yaz sezonunun hitleri arasında boy gösteriyor. Bu tarz bluz modelellerini deri pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Pantolonunuzun bel kısmına ekoseli gömlek bağlayarak sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz. Tarz yaratmanıza kaynaklık edecek olan ekoseli gömlek modelleri aynı zaman da salaş görünümün ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Taş detayı ile taçlandırılmış kalın tabanlı bot modelleri bu tarz kombinlerin vazgeçilmezi olacak.

ispanyol-paca-deri-tayt_139741151503607

İspanyol Paça Deri Pantolon Modelleri

İspanyol paça deri pantolon modelleri bacaklarını geri plana almak isteyen bayanlar adına oldukça idealdir. Bu tarz pantolon modellerini mini bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Eğer İspanyol paça pantolon modeli yüksek bele ev sahipliği yapıyor ise göbek üstü bluzları tercih edebilirsiniz. Bu tarz pantolon modellerini bağlamalı gömlekler ile birlikte de kombin edebilirsiniz. Kombininizi mini pelerin modelleri ile taçlandırarak trend görünüme sahip olabilirsiniz. Sizler de birbirinden farklı deri pantolon modelleri aracılığı ile hayal ettiğiniz kombinlere kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz. Deri pantolon modelleri ile sokak modasına ayak uydurmanın zamanı…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir