Hobi

DeFacto Yeni Elbiseler 2016

  | 

Defacto’yu aramızda bilmeyen yoktur. Ülkemizin en kaliteli ve uygun fiyatlı markaları arasında yer alan DeFacto birbirinden güzel ve dikkat çekici elbise modellerini sizlere sunmaya devam ediyor. Her yaş grubuna hitap eden yeni elbise modelleri ile gerek günlük hayatta gerekse de özel gün ve gecelerde tercih edilebilir. 2016 DeFacto elbise modelleri arasında genç kızların ilgi gösterecekleri kıyafetler arasında ilk olarak sizlere boydan elbise modellerini daha sonra da askılı elbise modellerini sizlere sunacağız. Her iki modelde her türlü ayakkabı ile tercih edilebileceği için göz alacak iken uygun fiyatları ile de göz alacak.

2016 DeFacto Boydan Elbise Modelleri

Boydan elbise modelleri yaz aylarında daha rahat ve ferah olmak için tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Çiçek desenleri, leopar desenleri, zebra desenleri, geometrik desenler ve çizgi desenleri ile süslü olarak sizlere sunulacak olan boydan elbise modelleri gün içerisinde spor ayakkabı modelleri ile özel gün ve davetlerde ise yüksek topuklu bir ayakkabı ile kombin ederek giyebileceksiniz.

2016 DeFacto boydan elbise modelleri uygun fiyatları ile de dikkat çekecek. Bu elbise modelleri 49 liradan başlayan uygun fiyatları ile sizleri de mağazalarda ve internet sitelerinde bekliyor olacak.

2016 DeFacto Askılı Elbise Modelleri

Yeni elbise modelleri arasında hem mini hem de uzun çeşitleri ile askılı elbise modelleri de dikkat çekiyor. Genellikle genç kızlara hitap edecek olan askılı elbise modelleri yeni sezon trendleri arasında yer alacak iken DeFacto mağazalarında farklı çeşitleri ile sizleri bekliyor olacak.

2016 DeFacto askılı elbise modellerini satın almak isteyen bayanlar sadece 39 liradan başlayan fiyatlar ile bu elbiselere sahip olabilecekler. Askılı elbise modelleri ile daha rahat ve daha güzel olmak isteyen genç ve fit vücuda sahip olan bayanlar bu elbiselere göz atabilir.Defacto şıklığına sizde katılın…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir