Anne & Çocuk

Çocuk Gelişimi Beklemiyor, Sakın Geç Kalmayın!

  | 

Çocuğunuzla geçirdiğiniz vaktin ne kadar önemli olduğunu bilen bir firma ile size tanıştırmak istiyoruz. Adım Adım Eğtiim Setleri, uzmanlarla çalışan ve 9-48 ay arası bebekler için eğitim setleri üreten Türkiye’deki tek ürün.

Uzmanlarla çalışmanın avantajını çok iyi kullanan ve her geçen gün kendilerini geliştiren ürün ile ilgili biraz bilgilenmeye ne dersiniz?

Adım Adım setlerinin esas değerli materyali  içinden çıkan kitabıdır. Kitap,

çocuklar için bir eğitim materyali  ve anneler için de yönlendirici bir kılavuz olarak  işinin ehli bir uzman kadro tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitimi eğlenceli aktivite ve resimlerle; süslemelerden uzak, doğal  yöntemlerle sunmaktadır.  Her işlenen konu ile gelişimin değişik basamakları  desteklemektedir. Önerdiğimiz faaliyetlerin yanısıra zaman zaman büyüklerin yaratıcılığının devreye girmesi de amaçlanmaktadır.  Bir arada vakit geçiren ebeveyn çocuk ilişkisi kitap üzerinden pekiştirilmektedir.  Kitaplar üst kalitede kağıda basılmakta, basıma hazırlanma aşamasında çizimler, cocuk çizimleri konusunda özel yetileri olan ünlü çizer(ler) tarafından tüm detaylara dikkat ederek, uzman yönlendirmeleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kitap kağıt ve basım kalitesi yüksek tutulmakta , zaman zaman ülkemizde birçok matbaada uygulanmayan teknikler kullanılarak basılmaktadır.  Her ay mevsimine özel olarak verilen ‘meyve keyfi’ kitapçıkları, üniversite ögretim üyeleri tarafından hazırlanan bilgilerle donatılmıştır ve onların önerdikleri tariflerle sizlere ulaştırılmaktadır .

Faaliyetlerin kitap üzerinde olması , düzenli olarak  benzer formatta eğitici ürünlerin eline geçmesi  gibi detaylar, cocukların okula olan adaptasyonlarının daha kolay olması ve  aidiyet duygularında gelişme sağlanması amaçlanmaktadır. Bazen göze çarpmayan bir detayın ileriki gelişim dönemlerinde faydaları öngörülmektedir.  Tuvalete alışma, sıra bekleme, tahammül, özgüven, disipline delime gibi. Bu konular özellikle çocukların ebeveyn kontrolünden çıkmaya meyil ettikleri ergenlik dönemlerinde daha da önem kazanmaktadır.

‘Adım Adım’ bebeklerinin okul döneminde arkadaşları arasında dikkat çeken davranış farkları anneler tarafından Adım Adım yetkililerine iletilmektedir.

 

Setlerimiz içerisinde hazır alınmış gözboyayıcı oyuncaklar yerine, kitaptaki faaliyetleri destekleyici materyaller verilmektedir. Bu materyallerin düşük maliyetli olmaktansa, çocukların kullanımına uygun kalitede olmasına özen gösterilmekte ve bir coğu özel olarak ürettirilmektedir. Gereken durumlarda bazı üretimler yurt dışında yaptırılmaktadır.

İşlerini bu denli benimseyen bir ekip ile çocuğunuzu büyütmek inanın çok kolay. Bebeğinizin eğitimine siz de Adım Adım ile başlamak için hemen sitelerini ziyaret edebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çocuk gelişimi beklemiyor, aman geç kalmayın!

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir