Dekorasyon

Çekyat Mobilya Modelleri

  | 

Çekyat Mobilya Modelleri

Oturma odanızın vazgeçilmezleri arasında yer alan çekyat mobilyalar ile mekânınızı farklı kılmanın tam zamanı. En özel çekyat mobilya modellerini tercih ederek oturma odanızın kusursuz form kazanmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Ladin-Mobilya-Şık-Kanepe-Modelleri

    

 Açılıp Kapanabilen Çekyat Modelleri

Açılıp kapanabilen çekyat modellerini gündüz koltuk gece yatak olarak kullanıma alabilirsiniz. Çok kullanışlı özelliği sayesinde tercih edilme sebeplerini artıran açılıp kapanabilen çekyat modelleri spor tarza ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz çekyat modellerini tek kişilik koltuk takımları ile destekleyebilirsiniz.

Deri Kaplama Çekyat Modelleri

Klasik tarzı sevenlerdenseniz deri kaplama çekyat modellerini tercih edebilirsiniz. Modern şıklığı zirveye taşımanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen deri çekyat modellerini, deri yastıklar ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz çekyat modellerini home ofislerde rahatlıkla kullanıma alabilirsiniz.

Modern Çekyat Modelleri

Modern olarak isimlendirilen çekyat modellerinin köşe kısımları bulunmamaktadır. Rahatlıkla açılıp kapanma özelliğine sahip olan bu çekyat modellerini gündüzleri koltuk olarak da kullanıma alabilirsiniz. Modern çekyat modelleri şıklığı ve sadeliği seven kullanıcılar adına oldukça idealdir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir