Magazin

Çağla Şikel Boşanmasının Ardından İlk Kez Görüntülendi

  | 

Ünlü manken-sunucu Çağla Şikel, 7 yıl evli kaldığı sanatçı Emre Altuğ’dan boşanmasının ardından ilk kez görüntülendi.


Ünlü şarkıcı Emre Altuğ’la 7 yıllık evliliğini geçtiğimiz pazartesi günü noktalayan Çağla Şikel, bekar hayatının ilk gününde Etiler’de objektife takıldı.

Bankamatikte Görüntülendi

Bir bankamatikten para çekerken görüntülenen Şikel, soruları “Konuşmayacağım, çok geç kaldım, işim var” diyerek yanıtsız bıraktı. Manken-sunucu Şikel’in bakımsız hali dikkatlerden kaçmadı.

14_d

Farklı İlişkiler Yaşadığı İddiası

Emre Altuğ – Çağla Şikel çiftinin boşanma kararının yankıları sürüyor. Çiftin 2 oğulları yüzünden devam ettirdikleri evliliklerinin Çeşme’de açtıkları butik otelin zarar etmesiyle iyice bozulduğu ve farklı ilişkiler yaşamaya başladıkları konuşuluyordu. Şikel’in geçen kış Kuruşme’de hayli samimi görüldüğü basketbolcu Kerem Tunçeri’yle geçen yaz da Çeşme’de arkadaşlarının teknesinde gizlice buluştuğu iddiaları gündeme geldiğinde Şikel, “Bu iddialar şaka gibi… Açıklama yapmaya bile gerek yok. Kerem, Emre’yle ortak dostumuz, Çeşme kazan biliyorsunuz. Sürekli aynı beach’teyiz, Emre de ben de karşılaşıyoruz. Herhalde insanlar bunu görüp böyle bir şey uydurdu” demişti. Boşanma haberleriyle tekrar bu konu gündeme gelince ve sosyal medyadan mesaj yağmuruna tutulunca, Emre Altuğ Twitter hesabını aynı gün kapattı. İnstagram hesabını ise kullanmayan şarkıcıya “Çocuklarınızın hatrına barışın” mesajları yağıyor.

Basketbolcu Kerem Tunçeri’nin İsmi Geçiyor

Çağla Şİkel’in yasak aşk yaşadığı öne sürülen Kerem Tunçeri’ye 2007 yılında evlendiği Tuğba Çıkrıkçı da geçmişte yasak aşk yaşadığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Basketbolcunun boşanma davası sırasında tanıştığı Peray Özdil’le beraberliğinden de Mila adında bir kızının olduğu konuşuluyor. Son olarak Çağla Şikel-Emre Altuğ ayrılığında kilit isim olarak gösterilen Tunçeri, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Yılın En Beğenilen Sporcu ödülünü almaya hak kazandığı törene katılmadı.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir