Magazin

Çağatay Ulusoy’un Yeni Tarzı Çok Konuşulacak

  | 

Medcezir dizisi ile ününe ün katan ve özellikle de genç kızların hayran oldukları Çağatay Ulusoy, dizinin bitimi ile kısa bir tatil yaparak yeni filmi için çalışmalara başladı. Kasım ayında yayınlanması planlanan Delibal dizisi çekimlerine başlayan Çağatay Ulusoy’un yeni tarzı bayanlar tarafından büyük ilgi görecek. Delibal filmi ile ekranlara gelecek olan Çağatay Ulusoy’un özellikle dizi aşkı olan Serenay Sarıkaya ile uzun süre magazin gündeminden düşmemiş ve çok konuşulmuştu.

Çok sevilen ve yayınlanan her bölümü ile en çok izlenen diziler arasında yer alan Medcezir dizisinin son bulması ile kısa bir tatil çıkan Çağatay Ulusoy geçtiğimiz günlerde resmi İnstagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak sevenlerine ve takipçilerine müjdeli haberler verdi.

Delibal dizisinde rol arkadaşı olacak Leyla Lydia ile fotoğrafını paylaşan Çağatay Ulusoy, yeni tarzı ile de çok konuşulacak. Delibal dizisinde oynayacağı rol için tam 6 kilo veren ve saçlarını uzatan Çağatay Ulusoy, aynı zamanda yine alacağı rol için davul dersleri ve motosiklet sürüş dersleri alıyor. Yeni proje için kamera karşısına geçen Çağatay Ulusoy bu filmi ile milyonlarca gişe hesabı yapar iken ardından çıkacak olan dizisi ile de çok konuşulacak. Henüz dizi projesi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmaz iken Çağatay Ulusoy’un yeni dizi projesinde özellikle Beren Saat ile rol almak istediği bilinmekte.

Delibal dizisinde üniversite aşkı yaşayacak olan Çağatay Ulusoy’un yeni yönetmeni ise Ali Bilgin olacak. Başarılı bir yapım ekibi ile birlikte kamera karşısına geçecek olan Çağatay Ulusoy’un projeden oldukça iddialı olduğu ve kısa süre içerisinde filmin milyonlarca kişi tarafından izleneceği bekleniyor. Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia’nın başrollerini alacağı Delibal dizisi Kasım ayında vizyona girecek.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir