Eğlence

Bostancı Gösteri Merkezi Candan Erçetin

  | 

Bostancı Gösteri Merkezi Candan Erçetin

Bostancı Gösteri Merkezi denildiği zaman akla ilk gelen güçlü seslerden biri kuşkusuz ki Candan Erçetin’dir. Oldukça zarif ve bir o kadar da güçlü bir sese sahip olan sahne performansı ile oldukça coşturan Candan Erçetin yine Bostancı’yı sallayacak. Bostancı Gösteri Merkezi Candan Erçetin konseri biletleri tükenmek üzere.

14 Kasım’da Bostancı’da Candan Erçetin Rüzgarı Esecek

Bir klasik olan Candan ve Bostancı buluşmasına ortak olmak ve kendinizi bu büyülü atmosfere bırakmak istiyorsanız o halde biletler tükenmeden temin etmelisiniz. İstanbul’daki en fazla rağbet gören konserlerden biri olan Candan konserleri bu sene de beklendiği gibi yoğun ilgi görmektedir. 14 Kasım 2015 tarihinde Bostancı’yı sallayacak olan ünlü sanatçı, sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatacak. Candan Erçetin etkinliklerinden en heyecan vericisi olan Bostancı konserinde siz de yerinizi alın.

Candan Erçetin 14 Kasım’da Bostancı’da

Muhteşem sesi, eşsiz yorumu ve samimiyeti ile gecenin ışığı olacak olan Erçetin sayesinde sevdikleriniz ile geçireceğiniz konser sizi adeta başka yerlere götürecek. Sevenleri ile buluşacağı bu gece de unutulmaz şarkıları ile geceye damgasını vuracak. Candan Erçetin konserlerini takip edenler bu etkinliği de kaçırmayacak.

Candan Erçetin ile Muhteşem Bir Gece Sizleri Bekliyor

Gönüllerde taht kuran, Türk müziğinin en değerli isimlerinden Erçetin ile üstün bir sahne performansı izlemeye hazır olun.Candan Erçetin Bostancı Gösteri Merkezi Biletix ile sizlere eşsiz bir gecenin kapılarını açıyor. Bilet fiyatları ise şu şekilde;

  • Kategori: 45,00 TL
  • Kategori: 56,50 TL
  • Kategori: 67,50 TL
  • Kategori: 78,50 TL
  • Kategori: 89,50 TL
  • Kategori: 100,00 TL
  • Kategori: 122,00 TL

Olarak belirlenmiştir. Siz ve sevdikleriniz için bütçenize en uygun biletleri temin ederek siz de bu gösteriden geri kalmayın. 14 Kasım 2015 tarihinde saat 21.00’de Candan hayranları için saat duracak. Annem, bahar, melek, meğer, vay halime, yalan, gamsız hayat, söz vermiştin, kırık kalpler durağında ve daha nice Candan şarkıları için bu geceyi kaçırmayın.

 

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir