Aşk

Bir Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

  | 

Bir Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

Bir erkeğe iligi duyuyor hatta onun için; içiniz kıpır kıpır ediyor. Ancak onun duyguları olup olmadığını bir türlü çözemiyorsunuz. Ozaman bazı taktikler ve özel tüyolarla onu kendinize aşık etmeye hazır olun!

Kendinize fazla özenin: Tamam önemli olan iç güzelliktir ama erkekler öncelikle bir kadının bakımlı ve güzel olmasına tav olurlar. O nedenle kendinizi onunla karşılacağınız zamanlarda size en çok yakışan kıyafetinizi giyerek karşılayın. Hafif makyaj yapın ama abartmayın.

erkekleri-elde-etme-ve-kendine-bağlama-sanatı-kitabı

Canlı ve neşeli olun: Hiç bir erkek ağlayıp sızlayan sürekli sorunlarından bahseden kadınlardan hoşlanmaz. Özellikle bu davranış onu iter ve kaçmasına neden olur. Ona enerjinizle ve neşenizle yaklaşın ve gülümseyin. Tabi doğal olun, ancak; sıkıntılarınızı bir kenara bırakın ve siz de eğlenin. Erkekler neşeli kadınları daha seksi ve zeki bulurlar bunu unutmayın!

 

 

Flört edin hemen ciddileşmeyin: Bir erkeğin ciddi konularla uğraşması demek onun kaçıp uzaklaşması demektir. Ona göz süzün sevimli hareketler ile sizinle flört etmesine izin verin. Sorgulayıcı ve suçlayıcı olmayın.

Farklılığınızı ona gösterin: Her erkek kadında gizemi sever ancak keşfettikçe daha çok bağlanır.Ona kendinizin farkını gösterin. Güncel konulardan ve bazı konularla ilgili fikir paylaşımlarında bulunun. Sizin farkınızı görmesini sağlayarak yaklaşımının sıcaklığını daha kolay yakalayacaksınız.

Özgürlüğünü kısıtlamayın: Onu sürekli sorularla boğmayın. Özgürlüğünü kısıtlamanız kaçmasını sağlar ancak. Bıkkınlık yaratacak  sözler sarfetmemeye özen gösterin Hatta kendinizi kontrol edin.

Kendi alanınızı koruyun: Kendi sınırlarınızı da ona kaptırmayın. Herkesin bir alanı olmalı. İpleri eline verirseniz sonrasında sorun yaşarsınız.

İyi dinleyici olun: Onu her konuda dinleyin ve konuşmasını teşvik edin.

Gizemli olun: Gizli yönleriniz kalsın, her şeyinizi açık etmeyin ve anlatmayın. Bırakın biraz sizi merak etsin.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir