Astroloji

Balık Burcu

  | 

Balık Burcu İnsanı

Balık burcu bir kişiye aklınızı taktıysanız, bir masal kahramanıyla tanışmak üzeresiniz demektir. Balık burcu insanları adeta sihirli bir aşk romanının içerisinden çıkmış gibi sizi dünyanın en önemli insanı gibi hissettiren sabah akşam sizi sevdiğinden bahsettiren adeta gerçek olmadığını düşündüğünüz bir romanın içindeymiş hissi veren kişilerdir.

Balık Burcu İnsanıyla Tanışmanın Sırrı Nedir?

Öncelikle çok güzel görüneceksiniz. Çok sevimli ve nazik duracaksınız, kibar bir tavrınız olmalı. Çünkü balık burcu insanlarının hepsi bir pamuk helva gibidir. Hatta balık burcu erkekleri iki metre bor ve yüz on kiloda olsalar adeta bir pamuk helva şekerinin büyütülmüş halidir diyebiliriz.Balık Burcu

Balık Burcunu Hangi Özellikler Etkiler?

Sevimliliğinizi, kibarlığınızı sevginizi vermeye her az hazır olduğunuz halinizi göstermeniz gerekmektedir. Size, sizi sevdiğini mi söyledi? Bunu tüm hücrelerinde hissederek yapar. Balık burcu insanıyla sevgili olduğunuzda hayatınızda hiç bu kadar başkası tarafından sevilmediğinizi hissedersiniz. Bir balık burcu insanı size sarıldığında kalbiniz sevgiyi hissederek atmaya başlar.

Peki, bu sevgi gerçek midir?

Biraz evet, biraz hayır diyebiliriz. Sebebi ise balık burcu insanı hayal dünyasında yaşar. Bugün size sundukları sevgi belki yarın başka insanlara da sunulabilir ya da sunuluyordur zaten.

Ama balık burcu insanlarını kıramazsınız. Çünkü balık burcu insanı sürekli değişkenlik gösterir. Pek çok insandan aynı anda etkilenir. Bu konuda da yapabileceği bir şey yok. Eğer bir balık burcu insanıyla çıkıyorsanız zaten bunu kabullenmişsinizdir. Herkesten etkilenen balık burcu terazi gibi araya mesafe koyamadığı için size sunduğu sevgiyi her an başkasına sunmaya hazırdır. Açık konuşmak gerekirse yapacak birey yok ya buna katlanacaksınız ya da arabayı başka yere park edeceksiniz.

Balık burcu erkekleri kadınlarını hediyelere boğar. Peki, balık kadınları? Onlar da öyledir. Aklınıza gelmeyecek hediyeler genellikle erkekleri ya da balık burcu kadınları tarafından siz sunulur. Aynı aslan erkeği ve kadını gibi denilebilir. Ama balık burcu erkeği ve kadını buna derin bir duygusallık ekler. Bunun karşılığında sizden koşulsuz bir sevgi beklerler. Sevginizi ona tam olarak gösterdiğinizde hatta ispat ettiğinizde bütün şüpheleri yok olacaktır ve her ne kadar flörtüz tavırları olsa da eninde sonunda size dönecektir. Siz de balık burcu insanlarına müsamaha göstermek zorundasınız.

Balık Burcu İnsanı Kararsız Mıdır?

Balık burcu insanı kesinlikle kararsızdır. Kendilerine göre bir mantıkları vardır. Günün sonunda yolu bulurlar. Balık burcu insanına yön vermek istiyorsanız bunu kibarlıkla yapmalısınız. Kibarlığı elden bırakırsanız öfkesiyle karşılaşırsınız. Ama kibarca bak hayatım böyle yaparsan böyle olur, ama şunu yaparsan şöyle bir sorunlar karşılaşabilirsin, benim kanaatimi soruyorsan bence bunu yapmalısın derseniz kesinlikle sizi dinleyecektir ve size olan sevgisi artacaktır. Balık burcu insanının bu davranış karşısında sevgisinin artması onu düşünmekten kurtarmış olmanızdır.Balık Burcu

Balık Burcu İnsanı Kimleri Sever?

Balık burcu insanı kendisi gibi hassas insanları sever. Her ihtiyacı olduğunda onu koruyacağınıza dair güvence vermeniz halinde balık burcu insanının sevgisini kazanmış olursunuz. Balık burcu insanı aynı zamanda sadık olduğunuzu da bilmeli ve hissetmelidir. Ama bunun yanında balık insanı inanılmaz davranışlarda bulunabilir. Mesela sık sık yalan söyleyebilir, özellikle kötü etki altında kalan balık burçları hemen yalana başvururlar. Az biraz köşeye sıkıştıkları zaman hayal bile demeyeceğiniz yalanları söyler ya da söyledikleri bir sözü veya yaptıkları bir davranışı inkâr ederler. Sıkıntılı süreç geçtiği zaman eski söylediği yalanı devam ettirebilirler. O kadar geniş bir hayal güçleri olduğu için işin sonunda hangisi doğru hangisi yalan işin içinden çıkamazsınız. Ama balık burcu insanı yalanlarına o kadar kaptırmıştır ki kendisini sizi de o yalana kaptırır götürür ve siz bu durumun doğru olduğunu düşünürsünüz. Balık burcunun yalanlarından emin olmalısınız. Onlarla dostluk kurmadan önce biraz etraflıca düşünmenizde fayda görmekteyiz. Yine de sizin bileceğiniz bir iş. Balık burcu insanı ile umarız yalansız bir hayat geçirirsiniz.

Sinüzit Nasıl Geçer? yazımızı okumak için tıklayınız…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir