Hobi

Aldatan erkekler nasıl davranır

  | 

Eşinizin veya erkek arkadaşınızın sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek istiyorsanız sizlere önereceğimiz davranışları kontrol ederek bunu anlayabilirsiniz. Günümüzde binlerce ve hatta milyonlarca kadın aldatıldığından şüphelense de araştırmalarının boşa çıkması sonucu buna kabulleniyor. Bununla birlikte binlerce kadın da aldatıldığını bilerek yıllarca buna kabullenmiş bir şekilde yaşamayı tercih etmekte. Sizde erkek arkadaşınız veya eşinizden şüpheleniyorsanız bunu anlamak çok da zor değil. İşte bir kaç ufak ipucu;

Eşiniz size normalden fazla ilgi gösteriyor ve hiç yapmayacağı şeyleri yapıyor ise bu sizin aldattığının ilk ifadelerinden biridir. Özellikle de diğer ilişkisinin başında eşiniz size çok daha fazla ilgi gösterecek, üzerinize düşecek, pek çok süprizler yapacaktır. Bundan şüphelenin.

Erkek arkadaşınız veya eşiniz gün içerisinde hiç yapmadığı şeyleri yapmaya başlar, yeni alışkanlıklar ve hobiler edinir ise bundan şüphe duymalısınız.

Erkek arkadaşınız veya eşiniz hiç olmayacak nedenlerden dolayı sizinle kavga ediyor ve tartışıyorsa bundan şüphelenmelisiniz. Bunun nedeni erkeklerin yaşadıkları duygusal karışıklıktır.

Eşiniz veya erkek arkadaşınız sizinle uzun uzun zaman geçirir iken bir anda bundan vazgeçiyorsa ve bir türlü onunla diyalog kuramıyorsanız aldatıldığınızın bir ifadesi olabilir. Erkekler ikili ilişkilerde duygusal bir karmaşa içerisine girdiklerinde bu şekilde tepkiler vermektedir.

Eşiniz uykusunda sürekli olarak korkulu rüyalar görüyorsa ve korkarak uyanıyorsa bu da sizin aldatıldığınızın bir ifadesi oluyor.

Eşiniz veya erkek arkadaşınız sonradan sonraya kendini beğenmeye başlar ve sürekli olarak ayna karşısında zaman geçiriyorsa şüphelenmelisiniz.

Parfüm, aldatılan kadınların dikkat etmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Erkek arkadaşınız veya eşiniz yıllardır kullandığı parfümü bir anda ortada hiçbir neden yokken değiştiriyor ise diğer bayan arkadaşı tarafından beğenilmediği ve değiştirmesini istediği anlamına gelmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir