Dekorasyon

Açık raf modelleri – Sosyal Medya Bekleme… Yönlendiriliyorsunuz 1-2-3..(2)

  | 

Dekorasyon modülünde kullanılan hazır tasarımlarda rafların yerini önceki yıllara ait dekorasyon modasının esintileri olan açık raf modelleri almakta. Oldukça işlevsel ve fonksiyonel bir kullanıma sahip olan bu raflar evinizdeki eşyaların fazlalık olanlarını toparlamanıza, gereksinim olanlarını da zahmetsizce gündelik yaşantınızda kullanmanızı sağlamaktadır.

Açık raf modelleri seçiminde bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken hususlar;
Raf modelinizin hangi alanda kullanılacağı, ölçülendirilmesi ve monte edilmesi.
Açık raf modeli kullanım alanlarına göre işlevsellikleri

 

Mutfaklarda;
Çeşitli araç gereçlerimizin yer aldığı mutfaklarımızda genellikle tabaklarımızı dizmek için açık rafları kullanabilmekteyiz. Bunun yanı sıra bardakları veya bizler için değerli olan bir takım mutfak aksesuarlarını da açık raf modelleri ile konsept oluşturarak mutfağımızda sergilememiz mümkün.

 

 

Duvarlarımızda
Hoş bir atmosfer biraz hareketlilik ve canlı duvarlar…
Evinizde farklı bir görsellik katacak ince birer çizgi gibi duvarınızda yer alan rafları kullanarak çeşitli objeler ile donatmanız hem dekorasyon modülünüz hem de biblolarınız ve çeşitli objeler ile duvarınızı taçlandıran yapıya sahiptir.

Oturma odaları;
Oturma odalarınızda televizyonunuzun yanına koyacağınız açık raf modelleri ile oldukça işlevsel bir yapı oluşturabilir kumandalarınızı, çerceveli resimlerinizi ve ufak ufak çiçekleri bu alanlarda muhafaza edebilmektesiniz.

 

Banyolarda;

Çeşitli kişisel malzemelerimizin yer aldığı banyolarımızda hijyenik ve oldukça kullanışlı bir dekorasyon uygulaması oluşturmak için gerekli olan düzenlemeyi açık raf modelleri ile yapabilmemiz mümkün. Havlularınızı, bornozları ve kişisel bakım ürünlerinizi dizerek oldukça şık bir konsept uygulayabiliriz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir