Ayakkabı

Abiye Ayakkabı Modelleri

  | 

Abiye Ayakkabı Modelleri

Birbirinden özel abiye ayakkabı modelleri ile trend şıklığa merhaba demenin zamanı. Sizler de abiye ayakkabı modelleri ile kombinlerinizi taçlandırarak kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

taş-süslemeli-abiye-ayakkabıları-2015-modası

Taş Detaylı Ayakkabı Modelleri

Gösterişi seven bayanlardansanız taş detaylı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Modanın vazgeçilmezleri arasında yer alan taş detaylı ayakkabı modellerini tek renge ev sahipliği yapan giyim parçaları ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kusursuz görünen bacaklara merhaba demek isteyenlerdenseniz kombin planlamanızı stiletto ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Sahip olduğu modern görünümü sayesinde farklılık yaratan stiletto ayakkabı modelleri aynı zaman da sokak modasının ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

İnce Topuklu Ayakkabı Modelleriyeni-model-abiye-ayakkabi-modelleri-2015-fotolari

Zarif görünmeyi seven bayanlardansanız ince topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modellerini mini elbiseler ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Kalın Topuklu Ayakkabı Modellerirugan-siyah-ayakkabı-modeli-2015

Son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alan kalın topuklu ayakkabı modelleri bu sezon da çok moda. Kalın topuklu ayakkabı modellerini balık elbiseler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modellerini günlük dışarı çıkarken de kullanıma alabilirsiniz.

Bağlama Detaylı Ayakkabı Modellerisiyah-bilekten-baglama-platform

Abiye elbiselerinizde spor şıklığı ön plana çıkarmaya ne dersiniz? Bağlama detaylı ayakkabı modellerini mini elbiseler ile kombin edebilirsiniz. En özel abiye ayakkabı modelleri ile kusursuz görünmenin tam zamanı.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir