Moda

2016 Elbise Trendleri

  | 

Yeni sezon elbiseleri kısa süre önce hemen hemen tüm markaların katalogunda yer almaya başlar iken bizde 2016 yılına damga vuracak olan birbirinden güzel elbiseleri sizlere tanıtmak istiyoruz. Hem günlük hayatta hem de özel organizasyonlarda giyebileceğiniz elbiseler olacak bu modeller uygun fiyatları ile de dikkat çekmekte. 2016 elbise modelleri arasında özellikle hem genç kızların hem de yetişkin bayanların ilgisini görecek ortak elbise modelleri arasında ise çiçek desenli boydan elbise modelleri ve önü kısa arkası uzun elbise modelleri yer alacak. Her iki kıyafette sıcak havalarda ferah ferah gezmenizi sağlayacak iken hemen hemen tüm ayakkabı ve çantalar ile kombin edilebilecek.

2016 Çiçek Desenli Boydan Elbiseler

Hem şifon kumaş ile hem de kot kumaş ile hazırlanacak olan çiçek desenli boydan elbise modelleri gerek babetler ile gerekse de yüksek topuklu ayakkabılar ile kombin edilerek gün içerisinde veya organizasyon günlerinde tercih edilebilir. Oldukça şık, güzel ve dikkat çekici görünmenizi sağlayacak olan çiçek desenli boydan elbise modelleri cıvıl cıvıl olmanızı sağlayacak kıyafetler arasında yer alacak.

2016 çiçek desenli boydan elbise modellerinin fiyatları da dikkat çekecek. Hemen hemen her bayana hitap eden boydan elbiseler 59 liradan başlayan uygun fiyatlara sahip olaca.

2016 Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Gün içerisinde şık ve dikkat çekici, özel gün ve organizasyonlarda parlayan star olmak istiyorsanız önü kısa arkası uzun elbiselere göz atmalısınız.

89 liradan başlayan uygun fiyatlara sizlere sunulacak olan önü kısa arkası uzun elbise modelleri çiçek desenleri, taş işlemeleri ve dantel işlemeler ile süslenerek sizlere sunulacak. Daha modern ve daha etkileyici olacak olan önü kısa arkası uzun elbise modelleri yüksek topuklu bir ayakkabı ile fit vücuda sahip olan bayanlar tarafından tercih edilecek.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir