Aksesuar

2016 Boncuk Takı Modelleri

  | 

Kadınların olmazsa olmaz tamamlayıcıları aksesuarlardır. Kıyafet dolaplarında yer alan her bir parçanın, bir tamamlayıcı takısı bulunmaktadır. Aksesuar kullanılmadan oluşturulan kombinler her zaman bir boşluk hissi oluşturmaktadır. Bu sebeple bayanlar takı ve aksesuar seçimi konusunda seçicidirler.

Hem şık hem de uygun fiyatlı takı arayanların tercihi olan boncuk takılar 2015 sezonunda olduğu gibi 2016 sezonunda da raflarda yerini alıyor. Birçok farklı desen ve tasarımı sizlere sunan boncuk takılarda kolyeler, küpeler ve bileklikleri bulabilirsiniz.

2016-boncuk-takı2

Bijuterilerde veya seyyar takıcılarda oldukça uygun fiyata birbirinden şık ve farklı tasarımlarda boncuk takılar yer alıyor. Eğer amaç kıyafeti süsleyecek şık bir takı kullanmaksa o halde boncuk takı modelleri işinizi rahatlıkla görecektir. Takılara servet ödemek istemeyen ve sadece görünümü için takı kullanan bayanlar genellikle bijuteri reyonlarını tercih etmektedirler.

2016 sezonu için de kıyafetleriniz ile uyum sağlayacak birbirinden farklı ve gösterişli boncuk takılar bulunuyor. Özellikle kolyelerde hem tasarım olarak hem de kullanılan materyal olarak farklı seçenekler sizlerin beğenisine sunuluyor.

2016-boncuk-takı

Gündelik bir kombin oluşturmak isterseniz küçük boyutlu boncukların bir araya getirilerek oluşturduğu şık ve havalı kolyeleri tercih edebilirsiniz. Eğer abiye kıyafetleriniz için takı arıyorsanız o halde daha büyük boyutlu ve daha parlak olan takıların bulunduğu reyona doğru yönelmelisiniz. Adı her ne kadar boncuk takı olsa da aralarında değerli ve özel taşlarla süslenmiş olan boncuk kolye tasarımlarını bulmak mümkündür. Genellikle sade boncuklar kullanılarak uç kısımlarında büyük ve renkli bir taş kullanılan kolye tasarımları kadınların en ilgisini çeken tasarımlardan olmaktadır.

2016-boncuk-takı1

Boncuk takılar arasında kolyeler kadar bileklikler de de farklı seçenekler bulunuyor. İsteyenler için tek sıra boncuk dizilerek oluşturulan tasarımlar, isteyenler için ise daha kalın ve daha şık bir görünüme sahip olan tasarımlar bijuterilerde sizlerin beğenisine sunuluyor. Genellikle spor ve gündelik giyim tarzlarına hitap eden boncuk bileklikler kıyafetiniz ile uyum sağladığı sürece şık bir görünüm oluşturur.Boncuk takıları hazır olarak alabileceğiniz gibi kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken nasıl yapıldığını anlatan bir video izlemek olacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir