Ayakkabı

2016 Yazlık Bayan Ayakkabıları

  | 

Sıcak havalarda hem sağlığınız hem de güzel görünmeniz için öncelikle ayak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kıyafetlerinizin daha güzel ve dikkat çekici görünmesini sağlayacak olan ayakkabıların seçimi sırasında sadece güzel olmasına değil aynı zamanda rahat olmasına da özen göstermelisiniz. Özellikle ayak sağlığına özen gösterecek olan bayanlar yaz günlerinde rahat ayakkabılar seçmesi gerekiyor. Bu yüzden sıcak havalarda modern ve dikkat çekici görünebileceğiniz bayan ayakkabıları arasında babetler, sandaletler ve spor ayakkabılar ilk sıraları alacak.

2016 Yazlık Babet Modelleri

Babetler hem günlük hayatta hem de özel gün ve gecelerde elbise, pantolon ve etekler ile kombin edilebilen ayakkabılar arasında yer almaktadır. Şık, dikkat çekici ve onlarca farklı modele sahip olan yazlık babetler arasında en çok tercih edilenler ise şüphesiz ki renkli babetler ve süslü babetler olacak.

Taş ve dantel işlemelere sahip olacak olan babet modelleri genç kızlar ve yetişkin bayanlar tarafından büyük ilgi görür iken parlak taşlar ile hazırlanan babetler özellikle güzellikleri ve fiyatları ile dikkat çekecek. 49 liradan başlayan fiyatlar ile satın alabileceğiniz parlak taşlı babet modelleri ile birlikte çiçek desenli babetleri de sıcak yaz aylarında hem güzel hem de rahat olmak için tercih edebilirsiniz.

2016 Yazlık Sandalet Modelleri

Hem günlük hayatınızda hem de gideceğiniz tatil bölgesinde tercih edebileceğiniz ayakkabı sandaletler olacak. Yine babetlerde olan taş işlemeleri ve çiçek desenleri yer alacak olan yazlık sandaletler tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak. Uygun fiyatlara tüm mağazalarda bulabileceğiniz sandaletler kaliteleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ayakkabılar arasında yer alıyor.

2016 bayan sandalet modellerinin fiyatları ise 69 liradan başlayacak. Eğer kaliteli ve uzun yılllar modasını koruyacak bir sandalet arıyorsanız taşlı modellere göz atabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir