Bitkiler

Saçları Uzatan Etkili Formül

  | 

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir.


Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün.

Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli beslenme, doğru şampuan, doğru saç kremi ve doğru bir bakım ile saçlarınızın çabuk uzamasını sağlayabilirsiniz.
Size vereceğimiz doğal bir kür ile saçlarınızın kısa sürede uzamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Saçları Uzatan Doğal Kür :
* 1 çay bardağı kemik iliği,
* 1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı,
* 1 adet Bepanthen ampul,
* Yarım şişe badem yağı
* 1 adet günlük yumurta.
Kaynayan su dolu bir tencerenin içine, başka bir kap içerisinde iliği koyarak eritin. Yani benmari usulü iliği eritin. İlik yağ konumuna gelince kaseyi tencerenin içinden alın ve diğer malzemeleri ilave edin. Karışımı, saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Saçlarınızı, dipten uca doğru tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. Saçınızı bir bone ile kapatarak en az yarım saat bekletin.İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir