Dekorasyon

Cibinlikli Yatak Modelleri

  | 

Cibinlikli Yatak Modelleri

Çocuk odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan cibinlik detaylı yatak modelleri şıklığı zirveye taşımanız adına oldukça idealdir. Cibinlikli yatak modellerinde yer alan cibinlikler aynı zaman da kişinin dış etkenlerde korunması adına da oldukça idealdir.


moda-genc-odalari-icin-cibinlik-ornekleri-dekorasyon-onerileri

Demir Başlıklı Yatak Modelleri

Eğer odanız da klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz demir başlıklı yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Modern şıklığı zirveye taşımanıza kaynaklık edecek olan demir başlıklı yatak modelleri aynı zaman da trend görünüm elde etmeniz adına oldukça idealdir. Bu tarz yatak modellerini dilerseniz cibinlikler aracılığı ile destekleyerek de kullanıma alabilirsiniz.

584c89ddd4ce28b4a2cad8b2e53f81 - Kopya

Misafir Odası İçin İkiz Yatak Modelleri

Oldukça kullanışlı yapıya sahip olan ikizyatak modelleri davetsiz misafirlerinizin vazgeçilmezi olacak. Bu tarz yatak modellerinde, yatağın alt kısmında konumlandırılmış olan baza’nın içerisinde yatak çıkmaktadır. Bazanın içerisinde ki yatağı ileriye doğru çekerek kolaylıkla kullanıma alabilirsiniz. Yatağınızı eski halinde döndürmek için baza bölümünden çıkan yatağı geriye doğru ittirmeniz yeterli olacaktır. İkiz yatak modellerini dilerseniz çocuk odalarında da kullanıma alabilirsiniz.

yatak

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir