Ayrılık-Boşanma

Aldatılan Kadın Bunu Hisseder!

  | 

Aldatılan Kadın Bunu Hisseder!

Kadınlar; hisleri açısından oldukça duyarlı canlılardır. Belki annelik  iç güdüsü belki de kadınlık! Ama kadının aklı ve zekasına eşlik eden duyguları ihaneti ve aldatılmayı ortaya çıkarabilir bir akılcılıkla çalışır. Kadınlar; erkelerin rahat olması ile sağladıklarını sandıkları gizliliği her hareketiyle ya da davranış biçimleriyle iyi bir gözlemci olarak takip ederler. Kadının en küçük bir ip ucu yakalaması demek; artık bu durumun ortaya çıkması demektir.

Aldatılma İp Uçları

Kadınlar derinliğine bir tutku ile aşkı yaşıyorsa mutlaka aldatıldığını hisseder. Çünkü partneriyle telapati kurmasını iyi becerir. Bu durumda telapati yeteneği oldukça güçlenir. Öncelikle aldatılan kadınların en çok söylediği bir söz vardır’’İçime bir kurt düştü’’ işte bu söz; sezgileri ile hareket eden yüreğinin sesidir. Tabi ki buna neden olan da partnerinin davranışları ve yaklaşımlarıdır. İlişkide; kadın bu durumu hemen farkeder. Partnerinin soğuk davranışlarından ya da daha sıcak olmasından. Bu durumu gerçekten açıklamak zordur. Çünkü kadın yaşar ve hisseder. Öyle hafiye gibi peşinde dolaşmasına gerek yoktur. Ufacık bir söz ya da mimikle bunu anlayabilir.

Hayal Kırıklıkları

İşte bu durumda yaşadığı tarif edilemez duygulardan olan kıskançlık, öfke ve hayal kırıklığı kadının artık duygularının dibe vurması demektir. Üstelik bu itirafı partnerinden duyunca daha da büyük hayal kırıklığı yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. Hormonların etkisinden olsa gerek ağlayarak buna tepki gösteren ve krizlere girip nöbetler geçiren aldatılan kadınlar da var bunu önemsemeyip ardına bakıp çıkıp gidenler de!

Ancak kadın ihaneti affetmez çünkü sevdiği erkeğin ona yaptığı yanlış çok büyüktür telafisi olmaz. Bu durum sonraki ilişkilerinde ister istemez güven sorununu ortaya çıkarır ki; genelde ihanete uğrayan kadınlar bir daha çok sevemezler ve güvenemezler.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir