Ayakkabı

2016’da En Fazla Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri

  | 

2016’da En Fazla Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri

stilettoStiletto Ayakkabı Modelleri: Sokak modası trendinin en çok sevilen isimlerinden biri de stiletto ayakkabı modelleridir. Estetik duruşu sayesinde tercih edilme sebeplerini artıran stiletto ayakkabı modellerini birçok çeşit Jeanlarla kombin edebilirsiniz.

Kalın Tabanlı Oxford Ayakkabı Modelleri: Maskülen tarzoxford yaratmak isteyenlerdenseniz kalın tabanlı Oxford ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modelleri günlük kullanım için oldukça idealdir. Kalın tabanlı ayakkabı modelleri salaş görünümün ön plana çıkmasına imkân tanımaktadır.

Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri: Trend görünümünün yanı sıra diğer modellere göre rahat kullanıma ev sahipliği yapan kalın topuklu ayakkabı modellerini mini elbiseler ile kombin edebilirsiniz. Tarz görünüm yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren kalın tabanlı topuklu ayakkabı modelleri aynı zaman da bacaklarınızın kusursuz görünmesine kaynaklık etmektedir.

kalin-topuk

Çizgili Babet Modelleri: Spor şıklığın bir numaralı isimleri arasında boy gösteren çizgili babet modellerini dilediğiniz giyim parçası ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Şıklığı zirveye taşımak isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan çizgili babet modelleri 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda en çok tercih edilenler arasında boy göstermektedir.

cizgili-babet cizgili-babet

Kalın Tabanlı Spor Ayakkabı Modeller: Klasik tarz ile spor şıklığı harmanlamak isteyenlerdenseniz dar kumaş pantolon modellerini kalın tabanlı spor ayakkabılar ile kombin edebilirsiniz. Marjinal form yaratmanız adına oldukça ideal olacak kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri günlük kullanım için idealdir.kalın-spor kalin-spor

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir